"Pamiętam oczekiwanie. Oczekiwanie na album Klaudii. Długie wychodzenie po schodach do jej mieszkania i tę chwilę, która dzieliła nas od odpowiedzi na pytanie jakie będą nasze ślubne zdjęcia? Kiedy dostaliśmy album na kolana i przewróciliśmy pierwsze strony popłynęły mi łzy.. Dokładnie to pamiętam, nie mogłam opanować wzruszenia! Pierwszy raz w życiu pomyślałam sobie, że ktoś zamknął w fotografii, w sposób tak niezwykły, nie tylko nasze wydarzenie, ale również uczucia mu towarzyszące.

Pamiętam też, kiedy dostaliśmy od Klaudii prezenty dla rodziców. Byłam zachwycona, że będę mogła dać rodzicom tak piękną pamiątkę. Poleciłam Klaudię kolejnym szczęśliwcom, tak jak mnie polecił ją szczęśliwiec, bo wiem, że warto jej w takim momencie powierzyć los pamiątki na całe życie."

Marta i Hubert

"Klaudia jest profesjonalistką i perfekcjonistką. Ma niesamowity zmysł, który pozwala jej na zauważenie i uwiecznienie niezapomnianych i emocjonujących chwil. Dobór fotografii do albumów i ich układ i format znakomicie oddaje rzeczywistość. Współpraca, dzięki elastyczności i poważnemu podejściu do fotografowanych jest czystą przyjemnością."

Marzena i Dominik"Klaudia to sympatyczna miłośniczka swojego fachu! W dniu ślubu "prawie niewidoczna", na plenerze pomocna .A po wszystkim bardzo szybka. Profesjonalny i piękny album w dwa tygodnie! Dziękujemy."

Monika i Dominik


"Chcielibyśmy podziękować Klaudii za piękne zdjęcia, które będą pamiątką na całe życie, za poświęcony czas i zaangażowanie na każdym etapie. Polecamy album fotoksiążkę - profesjonalnie wykonana sesja zdjęciowa plus wyjątkowo połączone zdjęcia w albumie dają naprawdę niesamowity efekt, oglądając ten album można za każdym razem powrócić wspomnieniami do dnia ślubu, ponieważ są one połączone w taki sposób, że tworzą całą historię. Do tej pory nie widzieliśmy jeszcze albumu, który byłby wykonany w taki sposób. Ważne jest również to, że podczas sesji Klaudia stwarza atmosferę, w której można poczuć się swobodnie, i zapomnieć w ogóle o tym że jest się fotografowanym, to dzięki temu zdjęcia są takie wyjątkowe, bo bez sztucznego pozowania. Można by jeszcze wiele pisać, więc na koniec dodamy tylko GORĄCO POLECAMY!"

Marzena i Piotr

"Współpracę z Klaudią można określić jednym słowem: Znakomita! Profesjonalne podejście do tematu i wzorowy kontakt od pierwszej rozmowy, aż po zakończenie zlecenia, a nawet dłużej. Potrafi uchwycić magię chwili i pozornie nieistotny detal, jednocześnie pozostając w cieniu głównych bohaterów dnia. Nie narzuca swojego zdania podczas sesji, stawia na swobodę i wolność twórczą uczestników. Mieliśmy okazję spotkać się przy kilku okazjach i nasza ocena Jej warsztatu pracy zawsze była niezmienna.
Szczerze polecamy, jeśli chcecie mieć naprawdę ciekawy album z wesela."

Basia i Kamil
"Klaudia była naszym fotografem podczas ślubu, wesela, sesji ślubnej i narzeczeńskiej i krótko mówiąc: profesjonalnie, na czas i z uśmiechem!"
Polecamy.

Magda i Andrze

"Czas ucieka, a my wciąż wracamy do naszych ślubnych zdjęć w pięknym albumie. Wszystkie wyjątkowe momenty i autentyczne emocje zostały utrwalone na nietuzinkowe fotografiach. Dziękujemy za niesamowitą pamiątkę, oddającą ulotne chwile, które chce się mieć w pamięci przez całe życie. Niezwykły album jest wynikiem wielkiego zaangażowania, ogromnego wysiłku, a przede wszystkim talentu. Gorąco polecamy profesjonalna fotografkę z wyobraźnią Klaudię Sasak."

Paulina i Sławek

"Współpracę z Klaudią możemy podsumować krótko : pełen profesjonalizm, ogromne wyczucie stylu, bardzo indywidualne podejście do klienta. Klaudia została nam polecona przez przyjaciół, u których miała okazję fotografować ślub, nie musieliśmy się długo zastanawiać, wiedzieliśmy że jest to fotograf którego szukamy.

Klaudia to artystka, która magiczne miejsca i ulotne chwile potrafi zatrzymać w nieśmiertelnej formie wspomnień - fotografii...."

Asia i Paweł

"Klaudia była naszym strzałem w dziesiątkę. Po wielu rozmowach z innymi fotografami, wiedzieliśmy że z Klaudią będzie nam najbardziej po drodze. Zależało nam na romantycznych, spokojnych zdjęciach w stylu starego Krakowa. Na takich zdjęciach, które mają to coś, a nie opierają się na "im śmieszniej tym lepiej". Chcieliśmy, aby zdjęcia były ponadczasowe. I Klaudia zrobiła je świetnie. Najbardziej podobało nam się to, jak dobierała kadr dla poszczególnych zdjęć. Widać, że każde ujęcie było dokładnie przemyślane. Szczególnie pięknie wypadły zdjęcia z kościoła św. Anny (który nie jest prostym kościołem dla fotografii). Zdjęcia w czerni i bieli z użyciem FishEye zachwycają wszystkich oglądających. Jesteśmy też zachwyceni tym, jak układała nam się współpraca. Klaudia jest niesamowicie otwarta na wszystkie pomysły, a czas spędzony podczas robienia zdjęć wspominamy bardzo miło. Album wyszedł bardzo profesjonalnie, warto zdecydować się na najdroższą opcję (tradycyjny album to niepowtarzalny klimat, czego nie da fotoksiążka, zwłaszcza że odbitki są znakomitej jakości).

Jeżeli szukacie świetnego specjalisty, chcecie romantyczne zdjęcia z mnóstwem detali, nie ma się co zastanawiać."

Ewa i Michał


"Jesteśmy bardzo wdzięczni za piękną oprawę fotograficzną naszego ślubu oraz przyjęcia weselnego, które odbyły się 29.09.2012 r. Również sesja zdjęciowa po ślubie była dla nas bardzo przyjemnym doświadczeniem bo mimo, że nie jesteśmy profesjonalnymi modelami i że odbyła się w kilku sprawdzonych miejscach, to zdjęcia wyszły bardzo naturalne ukazując nasze indywidualne cechy i uczucia. Nietuzinkowe ujęcia nas-Młodej Pary, naszych Najbliższych i miejsc w formie zdjęć na płytach DVD, tych w prywatnej galerii na stronie internetowej oraz wydruków wybranych fotografii w eleganckim skórzanym albumie będą cieszyć nas przez długie lata. Także Goście weselni są bardzo zadowoleni, że mogą oglądać te zdjęcia na stronie internetowej. Dziękujemy za elastyczność, za bdb współpracę z nami i kamerzystą a także realizację naszych wszystkich oczekiwań-zależało nam m.in aby zrobić zdjęcia z Naszymi chorymi babciami, które nie mogły być na naszym ślubie i to zostało spełnione. Dziękujemy jeszcze raz, pozdrawiamy i polecamy dalej."

Małgorzata i Artur

"Wenn man professionelle Fotos haben möchte, ist man hier bestens aufgehoben. Wunderbare Atmosphäre, sehr kompetent und super Qualität. Man hat das Gefühl, das die Fotografin unsichtbar ist; sie schafft, dass an sich "ungezwungen" fühlt!!! Einfach toll !!!!!"

Marek i Ewa

Tłumaczenie

"Jeśli chcesz mieć profesjonalne zdjęcia , trafiłeś w dobre ręce . Wspaniała atmosfera duża kompetentność i super jakość. Ma się wrażenie że fotograf jest niewidoczny, stwarza że czujesz się swobodnie! Po prostu wspaniale!"

Marek i Ewa